Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetický patrový dům PRIMAPřemýšlíte o stavbě nového domu s vysokým standardem bydlení a nižšími náklady? Vsaďte na nízkoenergetické domy z našich projektů, které šetří vaši peněženku i přírodu.

Všechny naše projekty jsou nízkoenergetické domy s roční potřebou tepla na vytápění pod 20 kW/m². Vyberte si z těch nejúspornějších rodinných domů, kde se potřeba tepla pohybuje na 15 kW/m2. Nízkoenergetické domy proto splňují požadavky dotačního projektu Zelená úsporám.

Napište si o katalog rodinných domů zdarma s novou řadou moderního nízkoenergetického bydlení.

Výhody nízkoenergetických domů:

  • Typové nízkoenergetické domy upravíme na míru vašim požadavkům.

    snížení nákladů na vytápění
  • příjemné klima v interiéru po celý rok
  • nekompromisní tepelná izolace
  • ekologické bydlení šetrné k přírodě

Výhodným materiálem pro nízkoenergetické domy je stavební systém VELOX disponující výbornými tepelně-izolační vlastnosti a mechanické větrání. Díky modernímu stavebnímu systému Velox založenému na štěpkocementových deskách dosáhnete maximální úspornosti v porovnání s ostatními stavebními technologiemi.

Nízkoenergetické domy jsou investicí, která se vám vrátí díky vysokému komfortu a úspoře energií. Prohlédněte si nízkoenergetické domy z naší nabídky typových domů. Pokud máte jasné požadavky na podobu nového bydlení, vytvoříme projekt přesně na míru vašim potřebám a pozemku. Kontaktujte nás a spolehněte se na spojení tradice s moderním přístupem.

Nízkoenergetické rodinné domy

Plánujete pořídit si rodinu a chtěli byste své děti vychovávat v energeticky nenáročném domě? Investujte do nízkoenergetických rodinných domů a nebudete litovat.

Napište si o tištěný katalog s nízkoenergetickými domy

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout
© 2017, HOFFMANN spol. s r.o. Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

HOFFMANN spol. s r.o.
Kancelář Chrudim

Tel.: +420 469 620 568
E-mail: