Nízkoenergetické rodinné domy

Toužíte po novém a energeticky nenáročném rodinném do? Máte však obavu, že sáhnete hluboko do kapsy? Obraťte se na odborníky z firmy Hoffmann a přesvědčte se o výhodné investici do nového bydlení.

Připravili jsme pro vás novou řadu typových pasivních domů. Prohlédněte si ty nejúspornější rodinné domy dosahující roční spotřeby tepla na vytápění od 14 do 20 kW/m² na jeden dům

Toužíte po domě, který si postavíte vlastníma rukama? Nabízíme vám, po vypracování projektové dokumentace, zaučení v oblasti stavebnictví. Za pomoci technického dozoru si sami provedete montáž hrubé stavby.

Nejdůležitějším aspektem nízkoenergetických rodinných domů je nižší spotřeba tepla. Tepelná ochranná vrstva způsobí, že je do domu dodáváno menší množství tepla, které však z domu neuniká. V každém domě je až 95% větrání způsobeno spárami mezi dveřmi či okny. Zřízením tepelné polystyrénové izolace nezpůsobíte „nedýchatelnost“ domu, ale zabráníte tím úniku tepla. Stavební systém Velox se specifickými stavebními vlastnostmi je nekompromisní k úniku tepla z domácností.

I okna u nízkoenergetických rodinných domů mají neopomenutelnou roli. Umožňují prosvítit místnosti a celý byt či dům. Zároveň výrazně přispívají k úspoře tepla. U nízkoenergetických domů se využívá několikanásobného systému zasklení. Použití dvojskel či trojskel je u typů těchto domů samozřejmostí.

Pokud jste se rozhodli investovat do zdravého bydlení, prohlédněte si, nabízené pasivní rodinné domy a vyberte si ten nejvhodnější pro vás. V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte osobně či přes kontaktní formulář.

Zajímá vás více o nízkoenergetickém bydlení? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout
© 2017, HOFFMANN spol. s r.o. Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

HOFFMANN spol. s r.o.
Kancelář Chrudim

Tel.: +420 469 620 568
E-mail: