Ztracené bednění

Ztracené bednění je také nazýváno stavebním systémem VELOX. Tento systém vznikl již v roce 1956 v Rakousku. Spojení ztracené bednění v sobě skrývá myšlenku výroby izolačních desek ze zbytkového dřeva. Tato stavební technika je vhodná u nízkoenergickýchpasivních domů.

Technologie výroby izolačních desek je energetiky nenáročná a nevznikají při ní žádné exhalace nebo nebezpečné odpady, které by zatěžovaly životní prostředí. Zajímá vás jakým způsobem systém ztraceného bednění napomůže k lepšímu bydlení? Obraťte se na nás pomocí kontaktního formuláře

Stavební systém představuje technologii monolitických staveb, při níž se stěny a stropy betonují do předem připraveného bednění ze štěpkocementových desek VELOX, které se po vytvrdnutí betonu stávají trvalou součástí svislých i vodorovných konstrukcí.

Poměr výrobních surovin: dřevo 89%, cement 9% a vodní sklo 2%. Vodní sklo zajišťuje odolnost stavby proti plísním a hlodavcům a zamezuje tvorbě vlhkosti.

Desky se vyrábějí v širokém sortimentu podle individuálních potřeb zákazníka. Kontaktujte nás a společně se poradíme o nejlepším možném řešení izolace vašeho nového domu. Více o ztraceném bednění a jeho funkcí se dovíte na stránce systému Velox. Postavte si dům pomocí techniky ztraceného bednění

Máte zájem o ztracené bednění? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout
© 2017, HOFFMANN spol. s r.o. Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

HOFFMANN spol. s r.o.
Kancelář Chrudim

Tel.: +420 469 620 568
E-mail: